Горещи новини

Ивет Лалова не успя! Завърши 7-ма на финала на 200 метра!

Ивет Лалова на финал в ПекинИвет Лалова успя да

За огромно съжаление на цяла България най-добрата ни спринтьорка в момента не успя да се пребори за място на почетната стълбичка. Ивет Лалова изостана доста от основната група още на първите метри. Все пак трябва да отбележим, че самото й класиране на финала е огромен успех, предвид невероятната конкуренция в тази дисциплина.

Холандската представителка Дафне Схиперс завоюва златните медали с невероятен финален спринт, който не остави шансове на основната й конкурентка Илейн Томпсън. Постижението е невероятно за състезателката на Холандия, която спечели европейската титла на последният форум.

Ивет Лалова пък се доближи до най-доброто си време като завърши състезанието с 22.41 секунди. Припомняме ви, че вчера записа 22.31 секунди.

loading...

Be the first to comment on "Ивет Лалова не успя! Завърши 7-ма на финала на 200 метра!"