Горещи новини

Levandovski_5_gola

Вчера беше историческа дата в историята на световният футбол. Полският нападател на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски успя да сътвори нещо, което беше смятано за невъзможно! Той отбеляза 5 гола в рамките на 9 минути и то не във вратата на някой аматьорски отбор, а в тази на основният конкурент на баварците за титлата през този сезон – Волфсбург. Левандовски влезе при резултат 0-1 през второто полувреме и с изключителните си изяви донесе победата на своя отбор с 5:1!

Вижте попаденията на полякът тук!

loading...

Be the first to comment on "Роберт Левандовски записа със златни букви името си в историята на футбола! Отбеляза 5 гола за 9 минути! ВИДЕО!"