Горещи новини

guardiola

Дори треньорът на баварците не можа да повярва на случилото се вчера. Нападателят на Байерн Мюнхен отбеляза 5 гола във вратата на Волфсбург в рамките на едно полувреме или, ако трябва да бъде по-конкретни – само за 9 минути! Левандовски влезе като резерва във вчерашният мач, а дотогава съотборниците му губеха с 0-1 от „вълците“. След което започна полякът излезе на сцената и само за девет минути успя да запише името си в историята на футбола със златни букви!

Никой досега не е вкарал 5 попадения за толкова кратко време. Хосеп Гуардиола остана безмълвен след края на срещата, но реакцията му при едно от попаденията на Левандовски беше повече от красноречива! Вижте я във видеото по-долу.

loading...

Be the first to comment on "Вижте реакцията на Гуардиола след 5-те попадения на Левандовски срещу Волфсбург! ВИДЕО"